A window to the Israeli agriculture
Tel: +972-(0)8-6901690
AgriQuality

חברת ייעוץ הנותנת שירותים בתחום השיווק, פיתוח עסקי, תכנון אסטרטגיה עסקית ומימון עסקי. ההתמחות מיוחדת בעסקי החקלאות והמזון.

>>> למידע נוסף לגבי הפעילות בישראל לחץ כאן

אנו משלבים מספר תחומים חשובים בחיי עסק והם ההבנה הכלכלית, הפיננסית והתקציבית לצד הפעילות השיווקית תוך ראייה אסטרטגית רחבה.
אנו מייעצים ומסייעים לחברות לאורך כל שלבי התפתחותם העסקית, החל משלב בדיקת ההיתכנות, ביצוע התוכנית העסקית, האסטרטגיה השיווקית, וביצועה, בגיוסי ההון, איתור לקוחות פוטנציאליים ויצירת שיתופיי פעולה בתחומים שונים.

 
ההתמחות בהודו -
 
Agriquality מתמקדת ומתמחה בקשרים חקלאיים עסקיים בין הודו וישראל.

אנו מייצגים מספר לקוחות הודים בישראל ביניהם ארגוני חקלאות גדולים ואיגודים שונים המחפשים את המומחיות הישראלית בחקלאות. בנוסף אנו מייצגים את חברת נטסקרייבס Netscribes בארץ ומבצעים, מחקרי שוק, מחקרי התכנות, איתור סוכנים ונציגים בהודו, קמפיינים שיווקיים מורכבים ופעולות נוספות הנדרשות לקראת כנסיה לשוק ההודי. מצ"ב רשימת מחקרי שוק זמינים על המדף. בנוסף ניתן להגדיר צרכים מיוחדים לבצע מחקרי שוק תפורים לפי מידתו של המזמין.

המאמרים הבאים, מפרי עטו של שפריר גודל מנכ"ל החברה:
  1. טאטה היא גם יגואר הבטחון התזונתי החסר בהודו הוא הזדמנות עבור חברות ישראליות בתחום המים, המזון והחקלאות ( משוב לחקלאי, אפריל 2014).
  2. טאטה היא גם יגואר - תמצית המאמר מוסף הודו, דצמבר 2012.
  3. מדוע עסקים קטנים ובינוניים ממעטים לפעול בהודו?
 
פרויקטים חקלאיים - 

Agriquality מספקת שירותים שונים בעסקי החקלאות ללקוחות בחו"ל וללקוחות ישראלים גם כן ומהווה חיבור לשוק החקלאות הישראלי בין היתר ע"י ניהול פרויקטים חקלאיים בחו"ל, ומשמשת כאינטגרטור בין היחידות השונות שמשתתפות בפרויקט: בעלי השטח, הממנים, האגרונומים הישראלים, יצרני הזרעים, חברת השילוח ולעיתים גם הקניין הסופי של התוצרת ומתן שירותי ניהול כלכלי של הפרויקט.
בין הפרויקטים בהודו ניתן למצוא פרויקט מנגו, פרויקט מלפפונים ופרויקט רימונים.
 
שירותי שיווק בינלאומי - 

Agriquality נותנת שירותי שיווק בינלאומי ללקוחות ישראלים וללקוחות זרים מעולם החקלאות הכוללים התווית אסטרטגיה שיווקית חכמה, בניית התוכנית השיווקית המתבססת עליה וביצוע פעילות פיתוח עסקי בינלאומי כמו יצירת שיתופי פעולה, פעילות נטוורקינג בינלאומית דרך רשתות החברתיות, עבודה מול הנספחים הכלכליים של משרד התמ"ת בחו"ל, עבודה מול הנספחים הזרים בארץ, עבודה מול לשכות מסחר דו לאומיות לישראל בארץ ובחו"ל, קידום אורגני וממומן ב Google, פרסום במדיה מקצועית בארץ ובחו"ל ועוד.
 
ייצוג אנשי עסקים זרים בפעילות מול ישראל -

AgriqQuality מייצגת ועוזרת לאנשי עסקים זרים מהתחום להשתלב בשוק הישראלי וזאת ע"י מיפוי השוק לפי הצרכים המוגדרים ע"י הלקוח, ארגון ותיאום ביקור עסקי בארץ וליווי התהליך העסקי בישראל.
 
ליווי וייעוץ  בתהליך הייצוא/ייבוא - 

AgriQuality מסייעת ומלווה את לקוחותיה בתהליך הסחר הבינלאומי - החברה מלווה את היבואן/ יצואן מתחילת התהליך ועד סופו.
 
התהליך כולל מיפוי של השוק, איתור ספקים בין היתר ע"י פעילות שיווקית בקבוצות הרלוונטיות ברשתות החברתיות, פנייה לנספחים הכלכליים והחקלאיים הרלבנטיים בשגרירות הישראלית בארץ היעד ובשגרירות הזרה בישראל, פתיחת בקשה במערכת הממוחשבת של מערך נספחי התמ"ת ויצירת פנייה יזומה ליצרנים ולספקים המומלצים.
 
בהמשך התהליך נבצע סקר התכנות בכדי לבדוק את כדאיות העסקה - תמחור העסקה על כל מרכיביה (הסחורה, ביטוח, מכס, אישורי הגנה על הצומח ובריאות ועוד) והעברת הדרכה לגבי התהליך הבירוקרטי הכולל ביטוח של הסחורה, הבנה משפטית של הסיכונים הכרוכים והדרכה על אופן ביצוע השילוח כך שבסוף התהליך יוכל הלקוח לנהל את עסקת הייצוא/ ייבוא באופן עצמאי.
 
החברה צברה ניסיון רב בתחום הסחר הבינלאומי עם דגש על סחר בינלאומי של תוצרת חקלאית טרייה ובנוסף לשירותי הייעוץ בנושא, אנו מרכזים ומעבירים קורסים וסדנאות מקצועיות בנושאי הסחר הבינלאומי ובניהן סדרת מפגשים להעשרת הידע והמיומנויות של המגדלים והיצואנים בתחומים החשובים לכושר התחרות שלהם בשווקי היצוא.
 
המרצים, מהשורה הראשונה של העוסקים בתחום בישראל, בעלי מיומנויות, ניסיון וקשרים ברחבי העולם מביאים את עולם התוכן שלהם לרשות המשתתפים בסדנאות. כולם בעלי ניסיון הדרכה ובעמידה מול סוגי קהל שונים.
הסדנא גובשה בהתבסס על היכרותו האישית של שפריר, מנכ"ל שפריר גודל, עם העוסקים בתחום ועם צרכי המגדלים ליצוא בין שהם עובדים עם חברות יצוא פרטיות ובין שבחרו לייצא בעצמם, בין שהם עובדים עם ערוץ יצוא אחד או עם מספר ערוצים.
מטרתה הסופית של הסדנא היא להקנות למשתתף את הידע והכלים הנחוצים לו בכדי לנהל בצורה יעילה את ייצוא התוצרת שלו.
 
 
>>> למידע נוסף לגבי סדנת ייצוא לחקלאים לחץ כאן
Tel: +972-(0)8-6901690  Fax: +972-(0)72-2740340  Email: office@agriquality.net